Biz Kimiz
2006 yılı Mayıs ayında kurulan MCE Bilişim Elektronik Mühendislik, hizmet verdiği alanlarda müşterilerine en iyi ve profesyonel hizmeti sunmayı ve kurumsal ilişkilerinde güvene dayalı sürdürülebilir işbirliği ve gelişimi hedeflemektedir.

Vizyon
Sektörde benzer teknolojileri sunan firmalar arasında verdiği hizmetle kalitesini belirginleştiren, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutan, güvenilir lider bir firma olabilmek.

Misyon
Firmaların iş akış süreçlerindeki zaman, işgücü ve finanssal kayıpları en aza indirgeyecek sistemleri tasarlayarak ülkesel kalkınmada öncülük edecek teknolojileri uzman bir kadro ve profesyonel yönetim yaklaşımlarıyla sektöre sunmak.

Kalite Politikamız
Sürdürülebilirlik için sistem tasarımı ve operasyonunda olabilecek en uygun malzeme ve iş gücünün kullanılarak geliştirilebilir bir altyapı kurulması. Bu sistemi kullanacakların eğitimi ve meydana gelebilecek aksaklıkların, risk faktörlerinin önceden belirlenerek gerekli önlemlerin alınmasıyla işleyişin sürekliliğinin sağlanması. Müşteri ihtiyaçlarının önceden belirlenerek, istenilmeden gerekli hizmetlerin sunulması ve kalitemizi belirginleştirecek her türlü aşamayı kapsar.