Hakkımızda Devam


2006 yılında ana faaliyet alanları tasarım, mühendislik ve danışmanlık olarak Ankara merkezli olarak kurulan MCE Bilişim Elektronik Mühendislik, müşterilerine en iyi profesyonel hizmeti sunmayı ve kurumsal ilişkilerinde güvene dayalı sürdürülebilir iş birliği ve gelişimi hedeflemektedir. Odaklandığı sektörler ise ulaşım, lojistik ve gürültü önleme sistemleridir. Konusunda uzman mühendisleri, yerli ve yabancı iş ortakları ile çevreye duyarlı yüksek kalitede projeler üretmektedir.

Kurulduğu günden bugüne kadar özel projeler üzerinde çalışmayı hedeflemiştir.  Bu projeler arasında Türkiye’nin ilk Lojistik Master Planı (TLMP), Ankara-Eskişehir YHT Hattı Kameralı Güvenlik Sistemi Müşavirliği, İzmir Alsancak-Çiğli-Naldöken Demiryolu Gürültü Perdesi Projelendirmesi bulunmaktadır. Orta Asya bölgesinde Elektronik Ücret Toplama Sistemleri konusunda mühendislik hizmetleri vermiştir.

Müşterileri ile güvene dayalı uzun dönemli iş ilişkileri kurarak hizmet vermeyi prensip haline getirmiştir. Kamu, Özel Sektör, Üniversiteler ve STK’lar arasında sağladığı koordinasyon ile oluşturduğu benzersiz iş modeli ile üretilen know-how’u her ölçekteki projenin uygulanmasında başarılı bir şekilde kullanmaktadır. Yenilikçi çözümler için Ar-Ge faaliyetlerini de paydaşları ile sürdürmektedir.

MCE, proje karmaşıklığı ve ölçeği ne olursa olsun müşteri ihtiyaçlarına en uygun çözümleri sunarak ulusal ve uluslararası alanda sürdürülebilir bir büyümeyi hedeflemektedir.

Firmamız,

Ulaşım ve lojistik planlaması alanında birçok projede görev almıştır. Halen kamu ve özel sektöre faaliyet alanındaki konularda   hizmet vermektedir.

Sürdürülebilir çözümleri çevreye saygılı alternatiflerle üretmektedir.

  • Ulaşım ve lojistik planlaması alanında birçok projede görev almıştır. Halen kamu ve özel sektöre faaliyet alanındaki konularda   hizmet vermektedir.
  • Sürdürülebilir çözümleri çevreye saygılı alternatiflerle üretmektedir