Ulaşım Planlama Konusunda
Tecrübeli Çözüm ortağınız

MCE ” Teknolojiyi Bilgiye Dönüştürür”

Hakkımızda

2006 yılında ana faaliyet alanları tasarım, mühendislik ve danışmanlık olarak Ankara merkezli olarak kurulan MCE Bilişim Elektronik Mühendislik, müşterilerine en iyi profesyonel hizmeti sunmayı ve kurumsal ilişkilerinde güvene dayalı sürdürülebilir iş birliği ve gelişimi hedeflemektedir. Odaklandığı sektörler ise ulaşım, lojistik ve gürültü önleme sistemleridir. Konusunda uzman mühendisleri, yerli ve yabancı iş ortakları ile çevreye duyarlı yüksek kalitede projeler üretmektedir.

17+

Yıllık Tecrübe

50+

Başarı İle Tamamlanmış Proje

Berkant GÜZELKÜÇÜK

CEO

Mühendislik alanında geliştirilen tüm çözümlerin , uygulanabilir ve sürdürülebilir olması bununla birlikte uygulama bütçesinin kaynaklarla uyumlu olması esastır. MCE tüm süreçlerini bu çerçevede geliştirmektedir. Raflarda kalan planların kalkınmaya katkısı yoktur. Yaşanılabilir bir gelecek için planlama yapım süreçlerinden önde gelmelidir.


MCE STRATEJİK YAKLAŞIMI BEYANLARI


VİZYON

Sektörde benzer teknolojileri sunan firmalar arasında verdiği hizmetle kalitesini belirginleştiren, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutan, güvenilir, lider, uluslararası bir firma olabilmektir.

MİSYON

Firmaların zaman, işgücü ve finansal kayıpları en aza indirgeyecek sistemleri tasarlayarak ülkesel kalkınmada öncülük edecek teknolojileri uzman bir kadro ve etkili yönetim yaklaşımlarıyla sektöre sunmaktır.

MCE KALİTE POLİTİKASI

Sürdürülebilirlik için sistem tasarımı ve operasyonunda olabilecek en uygun malzeme ve iş gücünün kullanılarak geliştirilebilir bir altyapı kurulması,

Bu sistemi kullanacakların eğitimi ve meydana gelebilecek aksaklıkların, risk faktörlerinin önceden belirlenerek gerekli önlemlerin alınmasıyla işleyişin sürekliliğinin sağlanması,

Müşteri ihtiyaçlarının önceden belirlenerek, istenilmeden gerekli hizmetlerin sunulması ve kalitemizi belirginleştirecek her türlü aşamayı kapsamaktadır.

Ulaşım, Lojistik , Gürültü Önleme Planlamaları için İletişime Geçin?

MCE Uzmanları ile görüşme yapmak için iletişim formunu doldurunuz.